Samsung Galaxy Note5 32GB

Ekran: 5.7” Quad HD Super AMOLED
Kamera: 16 MP
İşletim Sistemi: Android 5.1.1 Lolipop
İşlemci: 2.1 GHZ Quad-Core + 1.5 GHZ Quad-Core

Çoklu görev kullanıcıları için kusursuz tercih Galaxy Note5
Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note serisinin en gelişmiş üyesi Galaxy Note 5 daha güçlü ve kişiselleştirilebilir hale geldi. Galaxy S6’nın tasarım kültüründen esinlenilerek üretilen akıllı telefon, kavisli arka yapısı, ince çerçevesi ve ergonomik yapısıyla tek elle rahatlıkla tutulabiliyor.

Yeni S Pen
Galaxy Note 5, yeni S Pen ile, gelişmiş yazma yetenekleri ve çeşitli pratik araçlarıyla öne çıkıyor. Yeni özel tıklama mekanizmasına sahip olan S Pen’le, tek bir tıkla kalemi yerinden cıkarabilirsiniz. Ekran kapalı olduğunda, kullanıcılar telefonun kilidini açmadan herhangi bir bilgiyi ya da fikirlerini hızla not alabiliyor.

Air Command
“Air Command” özelliği sezgisel ve pratik olmasının yanı sıra herhangi bir ekranda, herhangi bir zamanda tüm S Pen araçlarına anında erişim için artık simge öne çıkıyor. Ayrıca kullanıcılar PDF dosyaları üzerine notlar alabiliyor.

Scroll Capture
“Scroll Capture” özelliği ile uzun web sitesi makalelerini ya da uzun resimleri kolaylıkla yakalayabiliyor.

Vodafone'nun abonelerine sunmuş olduğu cihaz kampanyalarından faydalanarak siz de son model bir akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Vodafone'un cihaz kampanyalarında tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz taksitli tutarlarla istediğiniz markanın, istediğiniz modeldeki cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note5 32GB Vodafone Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiyi Konya Akşehir Cep Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Aramalar : iPhone, Vodafone Smart 6, Esnek 1GB Tarifesi, Samsung Galaxy S5, KAraKartal Yaz Kampanyası,Vodafone FreeZone, Vodafone Red, iPad Air 2, Yeni Faturalıya Hoşgeldin Kampanyası;