iPhone 6 16GB

Ekran: 4.7"
Kamera: 8 MP
İşletim Sistemi: iOS 8
İşlemci: M8 yardımcı hareket işlemcisine sahip A8 çip


Yepyeni Tasarım
iPhone 6, çok daha büyük olmasına rağmen kusursuz, yumuşak hatlı alüminyum ve cam tasarımıyla tam da olması gerektiği gibi.

Retina HD Ekranlar
5.5 inç ve 4.7 inç gibi büyük boyutlarda bile, şimdiye kadar iPhone için üretilmiş en ince ve en gelişmiş Multi-Touch ekranlar kullanıldı.

M8 Yardımcı Hareket İşlemcisi
Hızınızı ve katettiğiniz mesafeyi takip edebilir, hatta yeni barometre sayesinde bulunduğunuz yüksekliği bile öğrenebilirsiniz.

Touch ID
Parmak izinizle hem iPhone 6'nızın kilidini açabilir, hem de iTunes ve App Store'dan alışveriş yapabilirsiniz.

Daha Hızlı Kablosuz Bağlantı Performansı
802.11ac Wi-Fi ile, ultra hızlı kablosuz bağlantı ve daha yüksek indirme hızlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone'nun abonelerine sunmuş olduğu cihaz kampanyalarından faydalanarak siz de son model bir akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Vodafone'un cihaz kampanyalarında tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz taksitli tutarlarla istediğiniz markanın, istediğiniz modeldeki cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

iPhone 6 16GB Vodafone Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiyi Konya Akşehir Cep Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Aramalar : iPhone, Vodafone Smart 6, Esnek 1GB Tarifesi, Samsung Galaxy S5, KAraKartal Yaz Kampanyası,Vodafone FreeZone, Vodafone Red, iPad Air 2, Yeni Faturalıya Hoşgeldin Kampanyası;